Позняк Артем Вікторович – актор, режисер-постановник, ведучий, Член Національної спілки кінематографістів України.

Закінчив Київський національний університет культури і мистецтв за спеціальністю «Режисер драматичного театру» майстерня Ніни Гусакової у 2008 році та Київський університет театру, кіно і телебачення ім. І.К. Карпенка-Карого, де отримав диплом Магістра аудіовізуального мистецтва та виробництва у 2019 році.

Режисер-постановник розважальних програм телеканалу СТБ (2010 р.)

Продюсер департаменту журналістських розслідувань телеканалу 1+1 (2010-2015 рр).

Ведучій /актор студії дубляжу телеканалу «Інтер» 2016-2024рр.

Володар премії «За кращу чоловічу роль» (фільм «Клітка» фестиваль вітчизняного кіно «Запорізька Сінерама»).

З 2015-2020 роки - старший викладач Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтв на кафедрі режисури естради, театралізованих видовищ та цирку і актора театру.

З 2010-2015рр. - режисер-постановник, викладач акторської майстерності театральної студії «Образ».

Театральна компанія «Licum» (2011-2015 р.) - художній керівник, режисер- постановник.

Викладач дисциплін «Акторський практикум» та «Майстерність актора театру і кіно» кафедри режисури та акторської майстерності КНУКіМ з 2020 р.

Має величезну фільмографію (з 2006 року й донині) - провідний актор, ведучий, режисер-постановник.

Художній керівник акторського курсу.