Пивоварова Катерина Валентинівна – викладач.

Закінчила Київський державний інститут культури та Київський державний інститут театрального мистецтва ім. І.Карпенка-Карого. Після закінчення вузу почала працювати на кафедрі театрального мистецтва КНУКіМ.

В 2002р. займала посаду заступника режисерського управління опери в Національній опері України ім. Т.Г. Шевченка.

Працюючи на телебаченні та в кіно, знялась в таких картинах, як: «Богдан-Зіновій Хмельницький», серіал «Леонид Утёсов», серіал «Кукла», «Жінка-сонце» за оповіданням Є. Гуцала і т.і.

Має режисерські постановки, а саме: вистава за мотивами одноактних п’єс А.П. Чехова «Ювілей» і «Ведмідь» — «Ах, бариня, бариня!», вистава-ревю «А зорі тут тихі», яка гралася майже у всіх будинках для пристарілих м. Києва, вистава «Страх» за мотивами новели С. Цвейга «Страх» та інші.

Студентська вистава «Діти Ванюшина» за п’єсою С. Найдьонова, створена під керівництвом К.В. Пивоварової, звершила успішні гастролі в шести містах України.

Випускники К.В. Пивоварової працюють в театрах України та Росії. Серед них Сергій Цимбаленко – актор театру на Таганці (Москва), Станіслав Жирков - Заслужений артист України, художній керівник театру "Золоті ворота".

Викладає дисципліни: «Майстерність актора», «Режисура».