Матузко Олександр Аркадійович – викладач кафедри режисури та акторської майстерності. Художній керівник курсу.

Закінчив в 1993 році Київський державний інститут культури. Отримав диплом за кваліфікацією «Режисер театру, керівник театрального колективу» (курс Нінель Антонівни Биченко та Петра Івановича Ільченка).

Учасник, лауреат Міжнародних та Всеукраїнських театральних фестивалів та конкурсів.

Режисер понад 40 театральних вистав.

Під керівництвом Матузко О.А. здобувачі мають можливість проходити практику на базі професійних театрів, де приймають участь в студентських курсових та дипломних театральних виставах.

Під керівництвом Матузко О.А. здобувачі гастролювали містами України з курсовими та дипломними виставами (м.Самбір, м.Львів, м.Тернопіль, м.Ужгород, м.Мукачево, м.Хуст, м.Виноградів).

Актор театральної групи, що гастролювала в Україні, Польщі, Болгарії, Німеччині, Японії.

Член Національної спілки театральних діячів.