Новини

Будь завжди в курсі останніх новин та подій кафедри режисури та майстерності актора!

День, який змінив нас

Сьогодні 24 лютого, день, який змінив життя кожного українця. День, який показав нам що таке біль. День, який змінив нас.
Сьогодні рік з початку повномасштабного вторгнення військ рф до України💔

Страшна реальність, до якої неможливо звикнути… Життя, розділене на "до" і "після"… Втрачене життя… Тисячі втрачених життів!..

Звитяжна боротьба захисників, невтомна допомога тилу, скупчення страху й молитов у підвалах і бомбосховищах, мільйони біженців, душі й серця яких залишилися на Батьківщині..

На нас підступно напали, забирали наші домівки, звичний уклад життя, рідних та знайомих, в декого й власне життя.

Кожен українець закарбує цей день навіки і робитиме все, щоб ніколи не повторилось!

Але ми знайшли сили рухатись далі, стали воювати на різних фронтах і чекаємо на нашу перемогу! 💙💛

Повернемося, відбудуємо зміцнимо! Будемо вільні і щасливі! Бо Україна найкраще місце на Землі! Бо ріднішої немає! Слава Україні!🇺🇦

КОНТАКТИ КАФЕДРИ:

Адреса: Київ, вул. Коновальця, 36 (каб.313)

Режим роботи: ПН. - ПТ.: 08:30 - 17:30

Тел.: +38(067) 314-56-30

АБІТУРІЄНТІВ КОНСУЛЬТУЮТЬ:

Заступник декана:
Бабченко Яніна Юріївна

Заступник декана:
Сорока Марина Василівна

Декан: