Новини

Будь завжди в курсі останніх новин та подій кафедри режисури та майстерності актора!

Світла пам'ять.

Биченко Нінель Антонівна сама була обдарованою актрисою, в свій час працювала на телебаченні і в театрі, але рано загорілась професією викладача. Своїм студентам вона казала, що наша творчість покликана віднаходити і плекати людяне в людях. Вона завжди шукала в студентських роботах живі, щемні моменти і допомагала їх розвивати чи в комедіях чи драмах.

Саме під її поглядом студенти вперше відкривали для себе таїну акторської творчості школи переживання… плакали, сміялись, злились чи сумували… і це завжди була висока планка до якої вони відчайдушно прагнули дотягнутись. Понад 75 років Нінель Антонівна присвятила викладацькій роботі. Її студенти розсипані по всій Україні і всьому світу на майданчиках театру і кіно. Зустрічаючи одне одного, вони наче мають таємниц код за яким впізнають ту хто дав їм дорогу в творче життя, і це неодмінно робить, до того незнайомих людей, близькими. Нінель Антонівна встигла пережити війну, розстріл батька, ще підлітком допомагала в шпиталі пораненим… дві дівчинки невисокого зросту самі піднімали бійців сходами на другий прверх… Пережила голод… і таки дочекалась Незалежності України. Вона була палкою патріоткою своєї країни і щиро вболівала за кожного хто стоїть на її захисті. Ми висловлюємо співчуття родині та друзям. Знаємо, що цю порожнечу втрати неможливо заповнити. Обіцяємо нести далі у світ все найкраще, що отримали від нашої улюбленої Нінель Антонівни.

КОНТАКТИ КАФЕДРИ:

Адреса: Київ, вул. Коновальця, 36 (каб.313)

Режим роботи: ПН. - ПТ.: 08:30 - 17:30

Тел.: +38(067) 314-56-30

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ:

Адреса: Київ, вул. Чигоріна, 20 (каб.12)

Режим роботи: ПН. - НД.: 08:00 - 20:00

Тел.: +38(044) 285-44-03

Тел.: +38(044) 285-43-86

Карта (клацніть для збільшення)