Новини

Будь завжди в курсі останніх новин та подій кафедри режисури та майстерності актора!

Факультет театру та кіно вітає майбутніх першокурсників!

Сьогодні найталановітіші абітурієнти стали щасливими володарями сертифікатів про ПОПЕРЕДНЄ ЗАРАХУВАННЯ факультету ТЕАТРУ І КІНО! Вітаємо кожного переможця з цією визначною подією! Театрали раді, що сьогодні здійснилася маленька мрія кожного абітурієнта, але обіцяємо, що далі буде яскравіше, цікавіше та вражаюче!

Результати були оголошені Артемом Вікторовичем Позняком - актором, викладачем, зірковим випускником факультету ТЕАТРУ І КІНО, телеведучим і найголовніше: майбутнім майстром АВТОРСЬКОГО АКТОРСЬКОГО курсу!

Тому, для майбутніх студентів це була гарна можливість проявити себе, послухати коментарі викладача, щодо роботи та настанови на творчій іспит! Це велика мотивація для наших улюблених абітурієнтів!

Завдяки дуальній освіті, тренінгам, майстер класам, практичним заняттям від майстрів театрального мистецтва ти навчишся: втілювати у життя найкращі ідеї, мислити креативно і творчо!

Бо, навчання ТЕАТРАЛІВ - це унікальний ШАНС реалізовувати свої таланти, розкрити себе, як творчу та креативну особистість, це шанс досягти омріяного тріумфу на сцені або в кіно!

Тож, дорогі абітурієнти, йдіть далі до своєї головної мети – вступу на факультет театру та кіно, а ми вам в цьому допоможемо! Не забувайте отримувати задоволення від процесу, бо ми впевнені, що з київським університетом культури ваші мрії точно здійсняться, тому завжди треба бути в гарному та бойовому настрої, щоб не втратити свій шанс!

Всіх володарів сертифікатів чекаємо на навчанні в київському університеті культури, а ті, хто ще не пройшов попереднє зарахування в майбутньому ще отримають такий шанс!

 

Підписуйся на інстаграм факультету театру і кіно, якщо виникнуть питання,пиши нам у дірект:

https://instagram.com/teatraly_knukim?igshid=1rffc352xcxuq 

Фейсбук:

https://www.facebook.com/fsmknukim/ 

Реєстрація абітурієнта:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeq 

 

КОНТАКТИ КАФЕДРИ:

Адреса: Київ, вул. Коновальця, 36 (каб.313)

Режим роботи: ПН. - ПТ.: 08:30 - 17:30

Тел.: +38(063) 942-91-01

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

         

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ:

Адреса: Київ, вул. Чигоріна, 20 (каб.12)

Режим роботи: ПН. - НД.: 08:00 - 20:00

Тел.: +38(044) 285-44-03

Тел.: +38(044) 285-43-86

         

 
Карта (клацніть для збільшення)

Copyright © 2021 КНУКіМ