Новини

Будь завжди в курсі останніх новин та подій кафедри режисури та майстерності актора!

⠀ Я не знаю, що читати...

Якщо вам хочеться завжди почуватись добре, підвищити рівень інтелекту, покращити пам’ять, розвинути гнучкість вашого мислення та фантазії, знайдіть час для читання — саме воно сприяє цьому.

Читання завжди було одним із найпоширеніших видів дозвілля. Хоча наразі книгу все частіше замінюють електронні пристрої – телефони, планшети, ноутбуки. Але якщо порівняти читання книги із іншими способами отримання інформації, то воно значно перевершує їх в корисності, адже активізує кілька важливих відділів головного мозку людини, тим самим посилює наш розумовий потенціал.⠀

А якщо не знаєте, яку книгу обрати, читайте далі, адже ми рекомендуємо лише найкраще!

Ми підготували невеличку підбірку книг саме для тебе:

-Микола Гоголь «Мертві душі»

-Девід Робертс «Шантарам»

-Зигмунд Фрейд «Введення в психоаналіз»

-Олександр Грибоєдов «Горе з розуму»

-Григорій Горін «Поминальна молитва»

-Йоганн Гете «Фауст»

-Євген Петров та Ілля Ільф "Дванадцять стільців»

-Джулія Кемерон «Шлях митця»

-Марк Захаров «Суперпрофесія»

-Джорж Оруелл «1984»

-Генріх Ібсен «Гедда Габлер»

І пам'ятай, що читання — це не тільки прекрасний спосіб проведення дозвілля, а й відмінний інструмент для підтримки фізичного і психічного здоров’я.

КОНТАКТИ КАФЕДРИ:

Адреса: Київ, вул. Коновальця, 36 (каб.313)

Режим роботи: ПН. - ПТ.: 08:30 - 17:30

Тел.: +38(067) 314-56-30

АБІТУРІЄНТІВ КОНСУЛЬТУЮТЬ:

Заступник декана:
Бабченко Яніна Юріївна

Заступник декана:
Сорока Марина Василівна

Декан:
Іващенко Ірина Віталіївна

Карта (клацніть для збільшення)